Ласкаво просимо

Товариство з обмеженою відповідальністю «Асхор» - єдина торгівельно-логістична компанія, що має офіси в Україні та Ірані, та надає широкий спектр послуг у взаєминах комерційних і державних компаній та підприємств України та Ісламської Республіки Іран.

«Асхор» - універсальна, багатогалузева компанія, що виникла на основі успішної діяльності на близькосхідному ринку, зокрема у частині розв'язання труднощів власного бізнесу, пов'язаних з необхідністю дотримуватись без порушень введених проти Ірану санкцій.

Функції компанії охоплюють проведення маркетингових досліджень регіональних ринків, взаємне постачання споживчих товарів і продукції виробничо-технічного призначення між країнами Східної Європи та Близького Сходу, здійснення транспортування, експедирування та страхування вантажів та надання своїм клієнтам широкого спектру додаткових послуг.

Контакт

Молочні продукти

Saya

Всі українські виробники молочних продуктів САЯ™ сертифіковані згідно з ISO 9001, ISO 14000, ISO 22000, Халяль, Національними українським та іранським стандартами.

САЯ

Компанії групи «Асхор» є одними з провідних постачальників українських молочних продуктів торгової марки САЯ™ на Близькому Сході.

Основними молочними продуктами є масло солодке вершкове, що постачається у моноліті у картонних коробках по 20 кг, а також знежирене сухе молоко та суха сироватка, що постачаються в крафт-мішках по 25 кг з поліетиленовим вкладишем та подвійним швом.

Зернові

Компанії групи «Асхор» здійснюють поставки української фуражної кукурудзи, пшениці, ячменю, вівса та інших зернових в країни Близького Сходу. Місія компаній полягає в наданні широкого спектру професійних послуг у реалізації високоякісної продукції українських сільськогосподарських виробників на ринку Близького Сходу.

Кукурудза

Найбільш популярним кормом є кукурудза, яка з усіх злакових має найбільше засвоєння та енергетичну поживність.

Специфікація на фуражну кукурудзу
пшениця

Кормова пшениця використовується в годівлі тварин і має високу енергетичну цінність і засвоюваність.

Специфікація на фуражну пшеницю
ячмінь

Ячмінь є хорошим кормом для коней та молочної великої рогатої худоби, що підвищує якість молока та масла.

Специфікація на ячмінь
овес

Хімічний склад вівса має високий вміст жиру та клітковини, що важливо для годування коней та верблюдів.

Специфікація на овес

Контакт

ТОВ «Асхор»
Київ, Україна


Сая Нік Фарджам Ко.
вул. Тохід, алея Саеб,40, Тегеран, Іран
+98 21 669 21 108Email: info [at] askhor [dot] com