خوش آمد

شرکت آسخور (با مسئولیت محدود) تنها شرکت بازرگانی و تدارکاتی دارای دفاتر مرکزی در ایران و اوکراین می باشد که طیف وسیعی از خدمات را در خصوص شرکت های دولتی و تجاری اوکراین و جمهوری اسلامی ایران ارائه میکند.

شرکت آسخور یک شرکت بین المللی و ارائه دهنده خدمات مختلف بازرگانی می باشد که درنتیجه فعالیت های موفقیت آمیز تجاری در بازار کشورهای خاور نزدیک ایجاد گشته است.

یکی از مهمترین موارد فعالیت این شرکت در زمینه حل مشکلات و مسائل مربوط به تجارت بین دو کشور با لزوم رعایت تحریم های موجود علیه ایران می باشد.

فعالیت های شرکت موارد مختلفی را در بر می گیرد که از آن جمله می توان به انجام تحقیقات بازاریابی بازار منطقه ، تحویل دوجانبه کالاهای درخواستی ومحصولات تولید شده در جهت اهداف بازرگانی ، فنی و صنعتی کشورهای خاور نزدیک و اروپای شرقی ٬ اجرای کلیه امور حمل ونقل و بیمه محموله ها٬ برنامه ریزی فروش کالاها و انجام حوالجات پولی با شرکت های ایرانی اشاره نمود.

محصولات لبنی

Saya

مجموعه شرکت های آسخور تامین کننده پیشروی محصولات لبنی اوکراین با علامت تجاری سایا ™AYAS در خاورمیانه به شمار می رود.

محصولات لبنی اصلی عرضه شده عبارتند از : کره،شیرخشک اسکیم و پودر آب پنیر. کره شیرین درجه یک سایا با 5.28% چربی به صورت قالبی و در جعبه های مقوایی 02 کیلوگرمی عرضه می شود. شیرخشک اسکیم درجه یک سایا با 5.1% چربی و پودر آب پنیر سایا در کیسه های 52 کیلوگرمی و بسته های کاغذی قهوه ای رنگ sgaB-tfarK با کیسه های پلی اتیلن داخلی دودوخت عرضه می شود.

Saya

تمامی تولید کنندگان محصولات لبنی سایا دارای گواهینامه
1009 OSI, 00041 OSI, 00022 OSI, حلال و دارای استلندارد ملی اوکراین و استانداردهای جمهوری اسلامی ایران می باشند.

دانه

مجموعه شرکت های آسخور در زمینه انجام امور تحویل کالاهای کنجاله ذرت،گندم،جو،جوی دو سر و دیگر غلات اوکراینی در خاورمیانه توانمند می باشد. ماموریت اصلی این مجموعه ارائه طیف وسیعی از خدمات حرفه ای جهت تامین محصولات کشاورزی اوکراین با کیفیت درجه یک برای بازار خاورمیانه می باشد.

corn

کنجاله ذرت زرد غذای دام بسیار محبوبی به شمار می رود که در بین تمام غلات دانه دار دارای بالاترین قابلیت هضم و انرژی غذایی است.

مشخصات کنجاله ذرت زرد
wheat

کنجاله گندم استفاده شده در تغذیه دام دارای انرژی و قابلیت هضم بالا می باشد که در رده بندی ارزش غذایی پس از کنجاله ذرت قرار میگیرد.

مشخصات گندم کنجاله
barley

کنجاله جو خوراک دامی مناسبی برای اسب ها و گاوهای شیرده به شمار میرود.جو باعث تقویت کیفیت شیر و کره در گاوهای شیرده می شود.

Specification of barley
oats

ترکیب شیمیایی جوی دو سر دارای محتویات بالای چربی و سلولز می باشد. جوی دوسر به طور عمده برای تغذیه اسب و شتر استفاده می شود.

Specification of oats

تماس

Askhor, LLC
Kyiv, Ukraine


سایا نیک فرجام شرکت
جمهوری اسلامی ایران، تهران، توحید خ، صائب کوچه، ۴۰، دفتر ۱۲
۰۰۹۸۲۱۶۶۹۲۱۱۰۸Email: info [at] askhor [dot] com